Каталог

Ua

Поради

Душова кабіна з піддоном або без піддону – яку обрати?

03 Червня 2019
7987
Фото - Душова кабіна без піддону або з піддоном, яку вибрати?

Душова кабіна так впевнено увійшла в наше життя, що уявити собі без неї сучасний інтер'єр ванної кімнати просто неможливо. Проте, вибір такої сантехніки для багатьох перетворюється в проблему. Експерти АГРОМАТ знають відповідь на це питання і готові допомогти вам радою при виборі! Давайте розбиратися, що до чого.

Душова кабінка так впевнено увійшла в наше життя, що уявити собі без неї сучасний інтер'єр ванної кімнати просто неможливо. Проте, вибір такої сантехніки для багатьох перетворюється в проблему. І одна з основних дилем – купити душову кабіну з піддоном або без нього. Давайте розбиратися, що до чого.

Душовий піддон і його переваги

Душ-кабінка з піддоном – це вже класика. Саме вона першою з'явилася на ринку сантехніки, перевернувши наше уявлення про те, якою має бути ідеальна ванна кімната.

Сьогодні продаються кабінки з піддонами різної глибини. Цей параметр важливий – від нього залежить, як саме ви будете використовувати сантехніку.

Душові кабіни з низьким піддоном, а його глибина становить до п'яти сантиметрів, призначені виключно для прийняття душу. Виглядають вони естетично і дуже зручні для маломобільних груп населення – дітей, літніх, людей з інвалідністю, які в силу віку або проблем зі здоров'ям забиратися в ванну або в високу кабіну не можуть.

Середній піддон більш функціональний. Його глибина в 5-20 сантиметрів дозволяє не тільки викупатися, але і випрати білизну, попарити ноги.

Душова кабіна з глибоким піддоном (до 70 см) підходить для купання дитини і собаки, великого прання і навіть прийняття міні-ванни. Не кажучи вже про те, що приймати в ній душ – одне задоволення.

До речі, зручність прийняття душу в кабінці безпосередньо залежить і від розміру піддону. Стандартні моделі розміром 90 на 90 створені для комфортного перебування однієї людини. Душ-кабіни з піддоном 120 на 100 і більше спокійно вмістять двох. У сантехніці маленького розміру (на ринку представлені розміри 60 на 60) ви можете відчувати себе скуто – розвертатися буде проблематично.

Важливий фактор – матеріал, з якого зроблений піддон душової кабіни. Чавун і сталь хоч і міцні, але важкі і будуть гриміти при контакті з водою. Акрилові піддони, кам'яні і керамічні піддони міцні і добре зберігають тепло. Але і коштують вони дорожче металевих аналогів.

І ще – подбайте про свою безпеку. Дно піддона повинно мати рифлену поверхню, інакше воно перетвориться на ковзанку. Падати в душі нам вже точно ні до чого.

Пам'ятайте, що піддон душ-кабіни – це, як правило, синонім її громіздкості. Але і переваги неоціненні – в таких боксах можна релаксувати з джакузі, гідромасажем і підсвічуванням.

Якщо піддону немає

Душові кабіни без піддону – синонім сучасності. Вони без проблем встановлюються навіть в найменших за площею ванних кімнатах. Фішка такої сантехніки – монтаж на одному рівні з підлогою. Вода відходить завдяки обладнаному трапу або зливним решіткам. Це не тільки робить душ-кабіну доступною для всіх членів сім'ї, а й додає родзинки інтер'єру. Дизайнерам тут є, де розгулятися.

Але цінність душової кабіни без піддону ще і в тому, що через відмінну циркуляцію повітря тут не буває грибка і цвілі. Додайте до цього відсутність стелі і скляні стіни – і отримаєте «більше повітря» і зорове розширення простору. А ще таку сантехніку легко мити. І, що важливо, для цього не потрібні спеціальні засоби для чищення. Та й створити душову без піддону можна абсолютно будь-яких форм і розмірів. Тут ви не прив'язані до суворих стандартів і можете експериментувати.

Монтаж безпорогової душової кабіни – справа не складна. Але головне завдання – якісно організувати злив, інакше вам не уникнути проблем з сусідами, а також застою води і неприємного запаху. Для цього доведеться піднімати підлогу. Саме під нею будуть сховані всі комунікації.

Важливо також гідроізолювати підлогу і стіни, щоб вода не потрапляла всередину стяжки. І, звичайно, потрібно подбати про теплі підлоги – стояти босоніж на плитці в холодну пору року зовсім не комфортно.

Добре подумайте і над тим, якою буде підлога в душовій кабіні. Щоб уникнути травм, покриття має бути неслизьким. Хороший варіант – керамогранітна плитка для душової кабіни без піддону. Якщо вона буде мати матову або шорстку поверхню, ніякі падіння в душі вам не страшні. При бажанні можна вибрати мозаїку або гальку, але знову ж таки, з антиковзаючим ефектом.

Одним словом, свої сильні і слабкі сторони мають душові кабіни будь-яких видів. Інша справа – яка з них підходить саме вам. Орієнтуйтеся на свої запити і можливості приміщення – так ви не прогадаєте ніколи.

 

Відео - Відкрита або закрита. Як вибрати душову кабіну?
Коментарі
Всього коментарів: 0
  • Спочатку нові
  • Спочатку старі
написати відгук