Умивальник у ванній може бути не просто функціональним предметом, але і стильним аксесуаром. П'ять простих правил від АГРОМАТ допоможуть вибрати його правильно.
1. Дизайн
Раковина - така ж важлива складова ванної кімнати, як і ванна. Не відкладайте її придбання на останній момент. Якщо ви робите ремонт без дизайнера, вибирайте всі предмети сантехніки з однієї колекції від одного виробника для створення цілісної композиції в єдиному стилі.
2. Розміри
Ретельно сплануйте розміщення і габарити сантехніки. У колекції відомих брендів входять вироби декількох розмірів і різних методів монтажу. Для компактних санвузлів варто розглянути варіант підвісної або кутової раковини.
3. Комунікації
Визначитися з типом раковини потрібно заздалегідь. Навісна раковина передбачає, що проводка труб повинна бути захованою в стіни. В іншому випадку, комунікації матимуть неестетичний вигляд і їх краще приховати, встановивши умивальники таких моделей:
-
Раковини з п'єдесталом
-
Раковини з напівп'єдесталом. Вони звільняють місце під раковиною, приховуючи труби і сифон. Однак, під час монтажу такого аксесуара необхідно мати вивід водопровідної труби в певному місці.
-
Раковини з тумбою. Найбільш практичний варіант. Тумба не лише дозволяє приховувати частину комунікацій, але є відмінним способом упорядкування ванних приладь.
4. Раковина + змішувач
Купуючи раковину, одразу підбирайте до неї змішувач. Наприклад, може не збігатися міжосьова відстань отворів на раковині і змішувача або вилив змішувача може бути занадто довгим або коротким для розмірів вашої моделі. Струмінь води зі змішувача повинен потрапляти прямо в центр умивальника. В іншому випадку, мити руки буде незручно. Краще проконсультуватися з менеджером АГРОМАТ, який підбере потрібний товар. Часто фабрики випускають колекції раковин зі спеціально розробленими для них змішувачами, які ідеально підходять і добре поєднуються своїм дизайном.
5. Матеріал
Звертайте увагу на якість кераміки. Вона не повинна бути порожньою всередині. Кераміка для виготовлення раковин буває двох видів: фаянс і порцеляна. Фаянс дешевший, крихкий і схильний до тріщин та забруднень. Порцеляна більш щільною за структурою, на вигляд він біліший за фаянс, більш стійкий до механічних пошкоджень. Дорожчий.
Багато раковин середнього і преміум класу додатково захищені антибактеріальними і брудозахисними покриттями, створеними на основі іонів срібла, полімерів тощо. У різних виробників вони мають різні назви: CeramicPlus, AntiBac (бренд Villeroy & Boch), Pure Silver Project від Cersanit, Wonder Gliss ( у брендів Laufen і Duravit), Silflon у фінського бренду IDO і багато інших. Завдяки нанесеному захисному шару, він не забруднюється, а скочується по раковині зі струменем води, не залишаючи слідів на чистій поверхні.