Каталог

Ua

Поради

Змішувач для ванни з довгим виливом: коли без нього не обійтися

06 Травня 2019
3488
Фото - Змішувач з довгим виливом на кухні

Стали щасливим володарем малометражки і готуєтеся до новосілля? Малогабаритки вносять свої корективи в ремонт. У ванній кімнаті, що суміщена з санвузлом, на рахунку кожен сантиметр площі. Заощадити простір і одним махом не знищити дизайн допоможе змішувач для ванної з довгим виливом. Ми знаємо, в чому його переваги і недоліки - порады экспертів ринку сантехніки

Стали щасливим володарем малометражки і готуєтеся до новосілля? Малогабаритки вносять свої корективи в ремонт. У ванній кімнаті, що суміщена з санвузлом, на рахунку кожен сантиметр площі. Заощадити простір і одним махом не знищити дизайн допоможе змішувач для ванної з довгим виливом. Ми знаємо, в чому його переваги і недоліки.

Характеристика змішувача з довгим виливом

Змішувач з довгим виливом знайомий кожному з дитинства. Без нього не обходилася комплектація жодної ванної кімнати в радянські часи. У ті роки через особливості планування підводити воду окремо до раковини було не прийнято. Спасінням був змішувач для ванної з довгим виливом. Популярністю користується він і зараз.

Ця модель працює за принципом «два в одному» – обслуговує ванну і раковину. Своєю назвою така сантехніка зобов'язана розміру гусака – він перевищує 24 сантиметри. Ця довжина і поворотний механізм дозволяють використовувати вилив на два фронти, не жертвуючи комфортом.

Змішувач також укомплектований душовою лійкою. Вона кріпиться до стіни, стелі або залишається на самому змішувачі, але тоді всякий раз, коли приймаєте душ, доведеться тримати її в руках.

Перемикачі режимів в змішувачі з довгим гусаком можуть бути кнопкові або кульові. Перші працюють легким натисканням, але недовговічні. Другі запускаються поворотом перемикача.

За принципом дії змішувач для ванни з довгим виливом та душем може бути:

  • вентильним (з двома кранами холодної та гарячої води);
  • одноважельним (відкривається легким поворотом важеля вгору, градус температури регулюється поворотом вліво-вправо). Змішувачі з одним важелем працюють завдяки картриджу, який доведеться періодично міняти – домішки в воді його засмічують. Як вихід – обладнати сантехніку фільтром;
  • термостатичним (в нього вмонтований терморегулятор, що дозволяє задавати необхідну температуру води, а також натиск);
  • сенсорним (працює від датчика, не має вентилів і важеля).

Монтаж змішувача для ванної з довгим і поворотним виливом під силу навіть непрофесіоналові. Як правило, кріплять його настінним способом – прямо до водопровідних труб. Можна встановити сантехніку на бортик ванни, на стійку, підлогу або вмонтувати прямо в стіну. Останні варіанти складні та дорогі.

Якщо вам не подобається громіздкий вигляд змішувача для ванної з довгим виливом, можна купити модель з висувним гусаком. Особливо практичною вона буде на кухнях.

Характеристики змішувача для ванної з довгим і поворотним виливом дозволяють назвати його універсальною моделлю. Вона особливо цінна в невеликих ванних, де ніде розгулятися. Однак і без цього така сантехніка має ряд сильних сторін.

Переваги і недоліки використання змішувача з довгим виливом

Перший, і найголовніший плюс змішувача для ванни з довгим виливом та душем – економія. Причому вигадаєте ви не тільки простір своєї малогабаритної ванної, а й сімейний бюджет – не доведеться купувати два окремих змішувача і робити додаткову розводку води.

Друга перевага – комфортна проста експлуатація. Змішувач для душу з довгим виливом дозволяє швидко набирати воду в будь-які ємності, мити голову або дитину під краном. При бажанні ви можете без проблем викупати домашню тварину.

Ще один важливий плюс – легкий ремонт. Замінити в такий сантехніці можна будь-яку зі складових або повністю весь комплект.

Незамінним змішувач з довгим виливом буде в кухні, де встановлена подвійна раковина.

Недоліки універсальна сантехніка теж має:

  1. змішувачі з довгим гусаком швидко зношуються. Найчастіше не витримує поворотний механізм. Кран починає текти. Регулярній заміні піддаються прокладки та ущільнювачі. Як ми вже говорили, є і приємна новина: замінити комплектуючі просто;
  2. такі змішувачі не мають оригінального дизайну і навряд чи порадують вас вишуканістю;
  3. якщо раковина розташована на значній відстані від ванної, при повороті гусака вода може розливатися на підлогу;
  4. змішувач з довгим виливом неможливо встановити в душовій кабіні.

Візьміть до уваги 

  • Не встановлюйте змішувач з довгим гусаком занадто високо. Інакше вода розбризкуватиметься в різні боки.
  • Купуйте змішувач для ванної з довгим виливом в Києві з латуні, обробленої нікелем або хромом. Вона славиться довговічністю і не схильна до корозії. А ось сантехніка з силуміну довго не прослужить.
Відео - Який вибрати змішувач для ванної кімнати? | типи змішувачів
Коментарі
Всього коментарів: 0
  • Спочатку нові
  • Спочатку старі
написати відгук