Каталог

Ua

Поради

Змішувачі для ванни українського виробництва

04 Червня 2019
10594
Змішувачі для ванни українського виробництва

Підтримувати вітчизняного виробника – це завжди похвально. Проте, десятиліттями існує стереотип, що своє повинно коштувати дешево, при цьому якість має бути на висоті. Чи так це насправді?

Підтримувати вітчизняного виробника – це завжди похвально. Проте, десятиліттями існує стереотип, що своє повинно коштувати дешево, при цьому якість має бути на висоті. Чи так це насправді? Давайте розберемося на прикладі змішувачів.

Компанії, представлені на ринку України

Сьогодні ринок сантехніки в Україні – це здорова конкуренція. Своє місце під сонцем шукають десятки компаній, напрацьовуючи клієнтську базу. Однак є серед них і передовики, які вже заробили ім'я і репутацію.

У числі найбільш популярних брендів – Cersanit. Це польський холдинг, який за 20 років роботи в Україні зумів показати значні результати. Судіть самі: 10 заводів з виробництва сантехніки і супутніх товарів (один з них – в Україні), понад сім тисяч співробітників. Сьогодні бренд представлений у всій Європі і наша країна не виняток.

«Аква Родос» – українська компанія, яка виробляє сантехніку, кераміку і меблі для ванної кімнати. На ринку 17 років. У виробництві товарів використовує комплектуючі європейських брендів. На всі вироби дають гарантію від двох до п'яти років, а після закінчення гарантійного терміну пропонують сервісне обслуговування.

Змішувачі для ванни в Україні виробляються і під торговою маркою ZEGOR. Фабрика сантехнічного обладнання працює на вітчизняному ринку з 2007 року. Дизайн, якість, технічність і комфорт – основні критерії оцінки, яку виробник дає сам собі.

«Укрсанліт» – це виробництво сантехнічної водорозподільної арматури. Змішувачі, раковини, водорозбірні крани – вся продукція заводу відповідає держстандартам. Закритий тип виробництва. Свої товари «Укрсанліт» реалізує не тільки на вітчизняному ринку, а й в країнах ближнього зарубіжжя. Це змішувачі для ванни, ціна яких в Україні варіюється від економ- до преміум-класу.

Ринок сантехніки сповнений і інших виробників, але більша частина з них зайшли в Україну з інших країн. У їх числі KOLO (Польща), Sanitary Wares (поставляється з Китаю), Potato (Китай) та інші.

Матеріал виробництва в Україні

Змішувачі для ванни українського виробництва виготовляються з латуні, нержавіючої сталі, поліпропілену, силуміну. Кожен з цих матеріалів диктує цінову політику – від максимально бюджетної до дорогої.

Якість і зносостійкість змішувачів українського виробництва

Експлуатаційні характеристики та якість сантехніки залежать, перш за все, від матеріалу, з якого вона виготовлена. Безумовно, кращим з них є латунь (сплав міді та цинку). Вона не іржавіє, не схильна до корозії, міцна і надійна. Гарантія на такі змішувачі українського виробництва часто становить три роки.

Нержавіюча сталь бюджетніша, ніж латунь, але і термін служби у неї менший. Така сантехніка міцна, легко чиститься від нальоту, має антикорозійні властивості.

Поліпропіленові змішувачі легкі по вазі, не нагріваються при використанні гарячої води, на них не утворюється наліт. Ціна приваблива, але на цьому принади і закінчуються – на превеликий жаль, пластмасові вироби не можуть похвалитися міцністю.

Силумін (суміш алюмінію і кремнію) теж недовговічний. Його перевага – низька ціна. Виглядають вироби з силуміну привабливо, але і тільки. Крихкість, недовговічність, утворення нальоту – супутники сантехніки, виконаної з такого сплаву.

Відгуки покупців змішувачів

Найкраще про якість змішувачів українського виробництва говорять відгуки покупців. І вони, на жаль, не завжди позитивні. Левова частина клієнтів скаржиться на неналежну якість виробів. Поломка картриджів і комплектуючих, непрацюючі обертові елементи, недотримання гарантійних термінів, проблематичний обмін і повернення – найбільш часті скарги покупців.

З приємного – доступна ціна, співвідношення ціни і якості, надійність і міцність.

В середньому бюджетні змішувачі українського виробництва служать не більше трьох років – потім, як би не запевняв нас в зворотному виробник, починають іржавіти, емаль відколюється, прокладки та інші комплектуючі вимагають заміни.

Вироби з латуні – це про довговічність. Змішувачі з латуні, як правило, відпрацьовують свій гарантійний термін і навіть більше. Скарг на таку сантехніку небагато, втім, як і хвалебних відгуків.

Одним словом, змішувачі українського виробництва можуть похвалитися прийнятною ціною, а от якість і гарантія часом страждають. І це явно на руку європейським виробникам, які славляться репутацією і доступними цінами. У їх числі італійські змішувачі DEVIT і PRIMERA і німецькі змішувачі Grohe і Hansgrohe. На п'яти вітчизняним виробникам вони наступають, пропонуючи відмінну якість за доступними цінами. І, що важливо, відмінну гарантію. Так, італійці і німці гарантують безпроблемну експлуатацію змішувачів протягом п'яти років. І сьогодні це явна перевага на чаші терезів з українською продукцією.

Відео - Як вибрати змішувач під стиль інтер'єру?
Коментарі
Всього коментарів: 0
  • Спочатку нові
  • Спочатку старі
написати відгук