Телефонне інтерв’ю з дизайнером інтер’єрів
Перш ніж спілкуватися наживо, зателефонуйте потенційному дизайнеру. Під час телефонної розмови обов’язково запитайте кандидата:
-
Скільки коштує дизайн інтер’єру?
-
Як давно він займається дизайном?
-
Де він навчався дизайну інтер’єрів?
-
У яких стилях він працює?
-
Коли і як він хоче отримати оплату?
Особиста зустріч з дизайнером інтер’єрів
Якщо відповіді вас влаштують, призначте зустріч. Особисте спілкування ㅡ ще не підписання угоди, але найбільш показовий критерій у виборі дизайнера. Зверніть увагу на те, наскільки фахівець залучений у розмову. Спілкування не повинно бути одностороннім. Досвідчений дизайнер вміє й сам ставити потрібні питання. Наприклад, він може уточнити скільки людей буде проживати у квартирі, запитати про особливості простору, ваші побажання, улюбленої кольоровій гамі, перевагах в сантехніці, побуті й так далі.
Договір про співпрацю
Не поспішайте підписувати договір про співпрацю. Для початку ретельно вивчіть документ. А в разі виникнення сумнівів, сходіть на зустріч зі ще одним кандидатом. Такий підхід дає змогу порівняти досвід спеціалістів, їхні досягнення, манеру спілкування й умови договору. Переконайтеся, щоб у документі були чітко прописані терміни оплати та відповідальність сторін.
Рішення про співпрацю
Коли формальності улагоджені, не поспішайте віддавати всі повноваження в руки дизайнера. Довіряти фахівцю потрібно, але право приймати рішення залиште за собою. Так можна уникнути неприємних наслідків. І не забувайте, що вносити корективи в стилістичні рішення дизайну інтер’єрів ви можете, але у всьому, що стосується технічної частини ремонту, довіртеся дизайнеру.
Що робити, коли ви знайшли дизайнера інтер’єрів?
Чому особисту зустріч із фахівцем найкраще призначати після телефонної розмови?
Про це й не тільки дізнаєтеся з нашого відео.
