Джерело натхнення
Плитка під метал імітує поверхню заліза, міді, платини, нікелю, нержавіючої сталі та ще багатьох сплавів. Будь-які металеві поверхні, зі смаком вписані в інтер’єр, принесуть йому особливий лиск. Сучасні дизайнери метал окислюють, фарбують, старять, додають сліди іржі й патини. До того ж, сьогодні металізують навіть тканину й дерево. Захоплення металізованими поверхнями — це величезне поле для експериментів в інтер’єрі.
Де застосовувати
Лофт, хай-тек, мінімалізм, індастріал — далеко не повний список інтер’єрних стилів, де можна використовувати метал. Головне, правильно інтегрувати його в проект.
Метал та іржа — основні кити, на яких ґрунтуються стилі урбан та індастріал. Такі інтер’єри, швидше мотивують, ніж розслаблюють. І якщо вони вам до душі, вибирайте керамограніт із «брутальним» дизайном. Для більш наочної подібності з величезними металевими листами, така плитка пропонується у великих форматах і слябах на всю стіну.
А щоб інтер’єр не виглядав занадто песимістично, у дизайнерів завжди є в запасі кілька відтінків. Вельми вигідно виглядає цей матеріал у ретро і вінтажних напрямках. Однак важливо враховувати гру відтінків металевої поверхні, яка повинна поєднуватися з меблями, сантехнікою, світильниками й аксесуарами.
Мінімалісти та металісти — для вас є теж великий вибір! Вибирайте плитку ахроматичних відтінків і комбінуйте їх. Метал — відмінна альтернатива і для більш гламурних інтер’єрів. Якщо ви в пошуку оригінального іміджу, додайте до металу круглих дзеркал, цікавих світильників, пару романтичних аксесуарів і квіткові керамічні декори! А ось найсміливіші можуть укладати металеву плитку навіть у спальні.
Сподіваємося, ми зруйнували стереотипи про метал як про грубий та холодний матеріал. До речі, ціла «металева збірна» — на будь-який смак і колір — чекає вас у магазинах АГРОМАТ.
