Футуризм в інтер'єрі ㅡ це тріумф науково-технічного прогресу, краса металевого блиску й сучасних матеріалів.
Історія стилю
Як художня течія футуризм виник на початку XX століття. І лише в 60-х роках минулого століття цей напрям знайшов відображення в дизайні інтер'єрів. У цей час з'явилися перші проекти приміщень у футуристичному стилі.
Особливості футуристичних інтер’єрів:
- Поєднання базових кольорів із яскравими акцентами
- Меблі обтічних форм
- Ліжка і крісла-трансформери
- Велика кількість штучного світла і блискучих поверхонь
- Функціональність
Матеріали для оздоблення стін і підлоги
Шанувальникам футуризму варто відмовитися від натуральних матеріалів на користь пластику, металу, скла й карбону. Стіни пофарбуйте або оберіть оформлення плиткою, стіновими панелями, декоративною штукатуркою. Для підлоги доречний ламінат і плитка темних відтінків, а також наливна підлога.
Меблі, освітлення й декор
Чим більше функціональні дивани, ліжка, шафи й столики, тим кращі. Актуальними сучасні навісні моделі меблів, які створюють ілюзію перебування на орбітальній станції.
Головні джерела світла в такому інтер'єрі – освітлювальні прилади. Точкові, стельові, у декоративних нішах, на стінах ㅡ у футуризмі все має сяяти. А от декору немає бути забагато. Обмежтеся графічними картинами, годинниками й статуетками незвичайних форм, а також інсталяціями зі скла, металу, пластику.
Футуризм в інтер’єрі
Спальня/вітальня. Стіни нейтрального відтінку, яскраві меблі обтічної форми, затишний килимок біля ліжка або дивана, кілька крісел, дизайнерський столик-трансформер, вбудована шафа-купе ㅡ цього набору меблів достатньо для створення ультрасучасного інтер'єру в стилі футуризм.
Кухня. Футуристична кухня має бути лаконічною. Підберіть гарнітур із вбудованою технікою, обідній стіл і стільці з якісного пластику, кілька полиць і картин із зображенням космосу.
Ванна кімната. Коли оформлюєте санвузол, не забувайте про плитку та сантехніку зі складними лініями й вигинами.