Гармонія в непоєднуваних деталях, футуризм, обрамлений консервативними ідеями, і, нарешті, свобода у всьому ㅡ ось три кити, які є основою стилю ф’южн.
Історія стилю ф’южн
Засновником стилю ф’южн вважають філіппінського дизайнера Антоніо Буджі. У 1980-х він разом із командою колег почав розробляти нові моделі меблів, які мають у собі елементи різних стилів. Згодом ця ідея стала основою окремого напряму в дизайні інтер’єрів.
Особливості стилю ф’южн:
- Насичена палітра кольорів
- Фактурність в оздобленні
- Зонування приміщень
- Драпіровка: портьєри, килими, тюлі
- Незвичайний декор
- Анімалістичний принт
Матеріали для оздоблення стін і підлоги
Дизайнери радять оформити стіни шпалерами з ледь помітним рельєфним малюнком, штукатуркою, плиткою з імітацією каменю, дерева або шкіри. Зручний варіант для підлогового покриття — це ламінат або керамограніт.
Меблі, освітлення й декор
Меблі вибирайте яскраві та функціональні: зручний диван у класичному стилі, «бабусині» крісла з цікавою оббивкою, шафи, тумби, столи, стільці. Головне ㅡ це текстурні матеріали й поєднання з іншими предметами інтер’єру.
Потрібне освітлення створіть за допомогою точкових світильників і ламп, які відрізняються своєю формою та стилем. Доповнить атмосферу фьюжн-інтер’єру декор: картини, плакати, сувеніри, антикварні статуетки, вази.
Стиль ф’южн в інтер’єрі
Вітальня/спальня ф’южн
Інтер’єр вітальні/спальні підкреслять стіни, оформлені в стилі урбан, яскраві меблі, вінтажний декор і велика кількість текстилю.
Кухня ф’южн
На кухні можуть гармонійно поєднуватися пастельні кольори з яскравими акцентами, сучасний гарнітур із плетеними стільцями, керамічна плитка в сільському стилі з мармуровою стільницею.
Ванна кімната ф’южн
Шорсткі та гладкі поверхні, яскраві кольори, дзеркала, сантехніка в стилі хай-тек ㅡ ці та інші елементи вам перетворити звичайний санвузол на взірець хорошого смаку і стилю.