Каталог

Ua

Дизайн

Вибираємо змішувач на кухню. На що звернути увагу?

14 Березня 2019
1802
Фото - як вибрати змішувач?

Змішувач — це один із найбільш експлуатованих елементів кухонного обладнання. Щодня він піддається колосальним навантаженням — удари, подряпини, неякісна вода, жир.

За статистикою кухонний змішувач використовується до 10 разів частіше, ніж його аналог у ванній кімнаті. Тому під час вибору варто приділити йому значно більше уваги.

Матеріал виготовлення

Кращими вважаються пристрої, внутрішні елементи яких керамічні, а корпус виготовлений із металу. Кераміка стійка до жорсткої води, на ній не скупчуються мінеральні й сольові відкладення, вона не іржавіє. Такими ж якостями володіє і пластмаса, але за міцністю та довговічністю вона істотно поступається кераміці.

Корпус виробів буває з матеріалів трьох основних видів:

  • нержавіюча сталь;
  • хром;
  • бронза.

Блискучі поверхні виглядають гарно, але кожна господиня знає, що на такому крані залишаються розводи від засохлої води, крапель, значно помітніші забруднення. За частого використання практичніше встановити бронзовий змішувач або модель із хромованим покриттям.

Наявність висувного виливу кухонного змішувача

Завдяки такому пристрою можна змінювати не тільки потужність струменя, а і його напрям. Висувний вилив збільшує область розпилення води й дуже доречний, коли на кухні встановлено дві мийки. Він допомагає легко наповнити водою місткість, яка не поміщається в раковину, з ним дуже зручно мити овочі і фрукти — листя салату, ягоди, виноград.

Вид регулювання подачі води

За типом вмикання/вимикання й регулювання води кухонні змішувачі бувають двох видів, кожен із яких має як переваги, так і недоліки:

  • двовентильні;
  • одноважельні.

Двовентильний змішувач простіше й дешевше в ремонті. Він дозволяє швидше налаштувати потрібний напір і температуру води. Одноважільний же конструкція більш зручна у використанні — відкрити або закрити кран можна одним пальцем, що буває дуже доречно на кухні, коли руки зайняті.

Розміри змішувача

Вибираючи розміри змішувача потрібно орієнтуватися на габарити мийки. Якщо мийка невелика, то довгий носик змішувача буде розбризкувати воду по всій кімнаті. Однак занадто короткий змішувач не дозволить набрати воду у велику каструлю. Для глибоких мийок оптимальним буде змішувач із горизонтальним довгим носиком.

Ціновий діапазон

Зрозуміло, що всі хочуть заощадити, але не варто робити це собі на шкоду. Фахівці не рекомендують вибирати змішувачі, ціна яких нижча 1200–1500 гривень. Такі змішувачі, як правило, виходять із ладу протягом першого ж року служби, а хороший якісний змішувач повинен безперебійно працювати не менше п’яти років.

Якщо ви все ще не отримали відповідь на яке вас цікавить - Як вибрати змішувач для кухні, рекомендуємо Вам прочитати ще один наш матеріал.

Який вибрати змішувач для ванної кімнати?
Коментарі
Всього коментарів: 0
  • Спочатку нові
  • Спочатку старі
написати відгук